اطلاعات عمومی

استایل و لباس های مناسب رنگ سال 2022 | رنگ سال 1401 چیه؟

رنگ سال جدید چه رنگی است؟ استایل و لباس های مناسب با این رنگ کدام ها هستند؟ رنگ سال چگونه انتخاب میشود؟ چه رنگ هایی با رنگ سال هماهنگ هستند؟
همه ی ما هر سال بی صبرانه منتظر میمانیم تا رنگ سال توسط شرکت پنتون معرفی شود تا لباس ها و وسیله های خود را با آن رنگ ست و هماهنگ کنیم. در این مقاله به سوال های شما راجع به رنگ سال جدید و رنگ ها و لباس های هماهنگ با آن پاسخ خواهیم داد.


تاریخچه و روش انتخاب رنگ سال توسط پنتون

هر سال حدود اواخر آبان و اوایل آذر ماه, شرکت پنتون در تاریخ نامشخصی رنگ جدید و ترند سال پیش رو را به عموم مردم معرفی میکند. شرکت پنتون از سال 1999 میلادی, هر ساله رنگ مخصوصی را به عنوان رنگ سال انتخاب میکند. پروسه ی انتخاب رنگ سال آنگونه که به نظر میرسد آسان و راحت نیست و با توجه به ترندینگ ها نظرات افراد کارشناس برگزیده میشود.
مشخص کردن رنگ سال هم به عموم مردم و هم به برند ها و شرکت های مختلف کمک میکند. رنگ محبوبی که به عنوان رنگ سال جدید انتخاب میشود, کمک میکند افرادی که همواره مد و فشن را دنبال میکنند گزینه های راحت تری جهت انتخاب رنگ و استایل خود خواهند داشت. هم چنین به دلیل پرطرفدار بودن آن رنگ, انواع شرکت ها و برند ها محصولات خود را بیشتر با رنگ ترند سال تولید و توزیع خواهند کرد که کمک زیادی به فروش و بالا رفتن سهام میکند.
انتخاب رنگ سال 2022 توسط پنتون

رنگ سال 2022 چیست؟ انتخاب رنگ سال 1401

رنگ سال پیش رو میلادی یعنی 2022 و 1401 شمسی نیز توسط شرکت پنتون اعلام شده است. رنگ امسال, رنگی از طیف رنگ های آبی به نام Very Peri 17-3938 میباشد. رنگ امسال توسط خود شرکت پنتون ساخته شده است. رنگ آبی امسال متمایل به بنفش است. اکثرا مردم فکر میکنند که این رنگ بنفش است اما در واقع رنگ وری پری یا وری پریوینکل بلو یکی از رنگ های شاد آبی است.
معمولا وقتی به رنگ آبی اشاره میشود, یاد رنگ های شاد نخواهید افتاد. اما رنگ وری پری به دلیل دارا بودن ته مایه های قرمز به شاد ترین و گرم ترین رنگ از طیف رنگ های آبی تبدیل شده است. البته‌ از این رنگ به عنوان بنفش کمرنگ یا پاستلی و یا آبی اسطوخودوسی نیز نام برده میشود و تا حدود زیادی شبیه به هم میباشند.
پنتون در مصاحبه ی اخیری که داشته, راجع به رنگ سال 2022 گفته است که “این رنگ به معنای واقعی کلمه شاد ترین و گرم ترین رنگ آبی است. با وجود آن ته رنگ قرمز حسی قوی از تازگی ایجاد میکند. تازگی نیز چیزی است که همه ی ما به دنبال آن هستیم.”
رنگ سال 2022 بنفش یا آبی؟

چه رنگ هایی با رنگ سال 2022 ست میشود؟

آبی پریوینکل رنگی شاد و پاستلی است که میتواند به اتاق شما جان تازه ای ببخشد و آن را دوباره زنده کند. ممکن است در ابتدا با خود بگویید این رنگ مخصوص اتاق و استايل کودکان است, اما کافی است آن را با رنگی مناسب ست کنید تا بفهمید چه رنگ جذابی است.
رنگ های زیر, رنگ هایی هستند که با رنگ امسال به خوبی ست میشوند:
– سبز کمرنگ یا سبز های متمایل و ترکیب شده با زرد
– رنگ متضاد آبی یعنی نارنجی, ترجیحا نارنجی روشن
– طیف گسترده ای از رنگ های بنفش
– رنگی که آبی را کامل میکند, رنگ زرد
– رنگ سفید
– رنگ قابل ست با هر رنگ دیگری, سیاه

رنگ سال 2022 با چه رنگ هایی ست میشود؟

با چه لباس هایی میتوانیم رنگ سال 2022 را بپوشیم؟

به محض معرفی رنگ سال جدید، همه به دنبال آن میگردند که چه استایل هایی با رنگ سال قابل پوشیدن و جذاب است. آبی پریوینکل با طیف گسترده ای از انواع رنگ ها ست میشود. در این بخش میخواهیم به شما شش استایل شیک و جذاب با رنگ سال را معرفی کنیم.

-استایل اولی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم مناسب میهمانی ها میباشد. مخصوص افرادی است که علاقه ی زیادی به رنگ های شاد و روشن ندارند و از تنوع رنگی زیادی در لباس های خود استفاده نمیکنند. ترکیب رنگ آبی امسال با سیاه کلاسیک و جذاب خواهد بود. برای این استایل شما به یک تاپ بدون سر شانه یا تیوبی آبی پریوینکل, یک شلوار بگی چرم سیاه و یک جفت کفش پاشنه بلند با همان رنگ تاپ خود نیاز دارید. برای تکمیل استایل نیز یک کیف شانی چرم سیاه رنگ, عینک آفتابی و یک جفت گوشواره ی طلایی رنگ بسیار زیبا خواهد بود. شما میتوانید از یک پالتوی بلند به رنگ سیاه یا آبی رنگ سال نیز با توجه به سلیقه ی خودتان استفاده کنید.
استایل آبی بنفش و مشکی و طلایی برای رنگ سال 2022

-استایل دوم مخصوص آقایان و هم چنین بانوانی با سلیقه ی متفاوت میباشد. بسیاری از مردم دوست دارند که تیپ راحتی داشته باشند, اما راحت بیرون رفتن به این معنا نیست که طرف استایل بد یا غیر جذابی داشته باشد. برای ست کردن رنگ سال با استایل خود کافی است سویشرت ساده ای که هر روز می پوشید را با یک ژاکت ریز بافت دکمه دار وری پری, یک شلوار ورزشی کش دار سفید و ساده و هم چنین یک جفت کفش کتونی سیاه یا سفید بپوشید. از یک کیف شانی پارچه ای با سایز نسبتا بزرگ به رنگ سیاه نیز میتوانید استفاده کنید. با این استایل هم راحتی و هم سادگی‌ و جذابیت خود را حفظ خواهید کرد.
استایل آبی بنفش و طوسی و سیاه برای رنگ سال 2022

– استایل سوم مخصوص افراد علاقمند به استایل کژوال میباشد. در این مورد میتوانید برای حس شوخ طبعی یا سرزندگی, رنگ زرد را به تنوع رنگ لباستان اضافه کنید. یک شلوار پارچه ای نسبتا گشاد با ترکیب رنگ آبی وری پری و سفید, یک تاپ باردوت چسب زرد رنگ و یک ژاکت ریز بافت سفید رنگ ترکیب بسیار چشم نوازی خواهد شد. برای کفش نیز کتونی های نایک دانک سفید رنگ استفاده کنید. در صورت تمایل به عنوان اکسسوری میتوانید از کلاه بافتنی طوسی رنگ نیز استفاده کنید.
استایل آبی بنفش و طوسی و سفید برای رنگ سال 2022-استایل چهارمی که میخواهیم به شما معرفی کنیم کاملا متفاوت میباشد. این بار دلتان را به دریا بزنید و سر تا پا یک رنگ بپوشید. سراغ کمدتان بروید و به دنبال تک تک لباس هایتان با این رنگ بگردید. یک ست تاپ و شلوار از جنس ابریشم یا مخمل, یک کت خز بلند پایین زانو و یک جفت کفش اسپورت ترکیب بسیار شیکی است. این استایل هم گرم است و هم مناسب موقعیت های زیادی میباشد. با پوشیدن این لباس در سال جدید, اولین فردی باشید که نهایت استفاده را از رنگ سال کرده است.
استایل مد سال 2022
-در مورد پنجم, این ست لباس و استایل کژوال قطعا باب میل نوجوانان و جوانان میباشد. شکی در آن نیست که یک شلوار جاگر به رنگ وری پری, یک تیشرت سفید, ژاکت یقه هفتی دکمه دار با رنگ آبی پاسلی و یک جفت کتونی ریبوک کلاب سی سفید استایلی است که هر نوجوانی آن را میپسندد. برای اکسسوری نیز یک کلاه باکت سفید رنگ و یک کیف دستی پارچه ای به رنگ سبز پاستلی استایل شما را کامل خواهد کرد.
استایل کژوال بنفش آبی ترند 2022

– در مورد ششم, با یک استایل ساده نگاه های دیگران را بدزدید. این استایل ترکیبی از دو رنگ ساده و شاد پریوینکل و سفید میباشد. برای خانوم ها یک بافت اورسایز با رنگ سال, یک دامن نامتقارن بلند جنس شیفون با همان رنگ و یک جفت کفش پاشنه بلند سفید بسیار شیک است. برای تکمیل لباس خود یک کیف دستی چرم سفید نیز زیبا خواهد بود. برای آقایان نیز همان بافت با یک شلوار دم پا تنگ با همان رنگ و کفش های ریبوک کلاب سی سفید بسیار ترکیب سرزنده و زیبایی خواهد بود.

 

اینستاگرام سامان شوزز

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *