خرید کفش مردانه اینترنتی

کفش اسپرت, مجلسی و اداری, رسمی, نیم بوت, بوت, ورزشی, کوهنوردی, ضد آب, کالج و … در اینجا موجود می‌باشند. شما می‌توانید بروزترین قیمت های انواع برند های کفش نایک, آدیداس, اسکیچرز, سالامون, اسیکس و … را اینجا مشاهده کنید. سامان شوزز همواره تلاش می‌کند تا با ارائه بالاترین کیفیت های موجود در بازار و سود کم در فروش, در طی 10 سال گذشته, فاصله خود با رقیبان را بیشتر کند و رضایت مشتریان را جلب کند.

قیمت جدید کتونی های اورجینال و های کپی مردانه

راهنمای خرید کتونی مردانه مناسب

موارد زیر نکاتی هستند که باید حتما هنگام خرید به آن ها توجه کنید :

1- انتخاب سایز درست

در هنگام خرید حتما به سایز کفش توجه کنید و سعی کنید که یک سایز از سایز اصلی پای خودتان بزرگتر باشد. بهترین زمان برای امتحان کفش ها عصر و بعد از ظهر ها است که پاها ورم کرده و در بزرگترین حالت خود قرار دارند. بعد از پوشیدن کفش نیز با نوک آن ضربه ی آرامی به زمین یا دیوار بزنید, اگر ضربه مستقیما به پای شما وارد نشد, کفشتان مناسب است.

 

راهنمای محاسبه سایز کفش مردانه + جدول

سایزبندی کفش مردانه بر حسب سانتی متر

سایزبندی کفش مردانه بر حسب واحد Eu

25.5 سانتی مترسایز 41
26 سانتی مترسایز 42
27 سانتی مترسایز 43
28 سانتی مترسایز 44
29 سانتی مترسایز 45
30 سانتی مترسایز 46

2- انتخاب جنس مناسب

شما با انواع جنس از انواع برند های مختلف رو به رو هستید اما همه ی کفش ها در یک مورد اشتراک دارند و آن این است که دارای تهویه ی مناسبی باشند و در عین حال خیلی سفت و سخت نباشند و پای شما را نزنند.

 

3- انتخاب رنگ و مدل استایل خود

رنگ و مدل کفش نیز از مواردی است که به سلیقه ی خودتان بستگی دارد. توجه کنید که رنگ و مدلی را انتخاب کنید که به بیشتر لباس هایتان بیاید و راحت ست شود. در کفش های کلاسیک می توانید آن را با رنگ کمربندتان ست کنید. هم چنین ست کردن رنگ کیف و کفش از استایل هایی است که هیچگاه تکراری نمی شود.

 

4- توجه به راحتی

برای استفاده های روزمره کفش های لژ دار را انتخاب کنید. چون برای کار های روزمره کفش هایتان را به مدت طولانی می پوشید باید راحت باشند. کفش های اسپرت انتخاب مناسبی خواهند بود.

 

5- داشتن تنوع در خرید

هرچند به سلیقه ی خود افراد بستگی دارد اما بهتر است از هر نوع کفش یک جفت در جا کفشی خود داشته باشید تا در انواع مراسم های خاص دچار مشکل نشوید.