اطلاعات عمومی

چه رنگ کفشی را با چه رنگ لباسی ست کنیم؟ | نکات ست کردن کفش و لباس

مهمترین نکات ست لباس و کفش

اصول ست کردن کفش با لباس را نمیدانید؟ علاقه زیادی به کفش های اسپرت دارید؟ طیف رنگی گسترده ای کفش دارید ولی نمیدانید باید آن ها را با چه لباس هایی ست کنید؟ نمیدانید چه رنگ کفش هایی را باید در کمد خود داشته باشید؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا جواب سوالات خود را بیابید.
علاقه مردم به کفش های اسپرت به قدری زیاد است که بلا استثنا هر کسی دو یا چند جفت اسپرت در کمد خود دارد. اگر شما هم جزء افرادی هستید که عاشق انواع مدل و رنگ کفش هستید, پس حتما دغدغه ی ست کردن آن ها را با لباس هایتان هم دارید.

اصول و نکات ست کردن کفش و لباس

 1. قبل از هر چیزی ذکر کنیم که ست کردن به معنی یکرنگ یا همرنگ بودن نیست. گاهی با پوشیدن دو یا چند رنگ متفاوت, ترکیب چشم گیری به وجود خواهد آمد.
 2. رنگ و جنس کفش خود را مناسب با فصل انتخاب کنید. سعی کنید رنگ های شاد و روشن را برای تابستان و بهار و رنگ های تیره را برای پاییز و زمستان کنار بگذارید. هم چنین کفش های پارچه ای و نازک را برای فصول سرد و کفش های چند لایه و محکم را برای فصول گرم بگذارید.
 3. همیشه این را به یاد داشته باشید, کیفیت و جنس کفش باید اولویت اولتان در انتخاب کفش باشد. قطعا سلامتی شما اهمیت والاتری از طراحی های فانتزی روی یک جفت کفش دارد.
 4. هوشمندانه ترین انتخاب رنگ برای ست کردن با لباس هایتان, رنگ مشکی است چرا که با طیف گسترده ای از انواع رنگ ست میشود.
 5. رنگ شکلاتی در کفش های مجلسی بیشتر از رنگ قهوه ای روشن کاربرد دارد.
 6. آخرین نکته ای که باید رعایت کنید, نظافت کفش هایتان است. مرتبا تمیز کردن کفش هایتان هم باعث میشود عمر کفش زیاد شود و هم تاثیر بسیار زیاد و مستقیمی بر روی استایلتان دارد.

 

چه رنگ کفشی را با چه رنگ لباسی ست کنیم؟

کفش های اسپرت و کتونی از طیف رنگی و انواع زیادی برخوردارند. به همین خاطر ممکن هنگام ست کردن آن ها با لباس هایتان به مشکل برخورد کنید.

 

 • کفش سفید رنگ

در بین کتونی و اسنیکر ها, پرطرفدار ترین رنگ, رنگ سفید آن است. این رنگ با هر رنگی قابل ست کردن است, از رنگ های شاد و گرم گرفته تا رنگ های سرد و تیره. درست است که سفید را میتوان با هر رنگ قابل تصوری ست کرد, اما کفش سفید و شلوار جین استایلی است که همیشه تازگی خواهد داشت و هیچوقت از جذابیت آن کم نخواهد شد. از طرفی رنگ های پاستلی با رنگ سفید بسیار زیبا نمایان خواهند شد.

مدل جدید کفش اسپرت سفید رنگ 2022

 • کفش مشکی رنگ

دیگر همه میدانند که رنگ مشکی جزء ساده ترین و کم ریسک ترین انتخاب ها برای ست کردن با لباس است. البته این قابلیت را نیز دارد که دیر تر از سایر رنگ ها کثیف و چرک میشوند. برای کتونی سیاه نیز مثل کتونی سفید, شلوار جین جزء انتخاب های برتر است. هر چند مشکی با بیشتر رنگ ها ست میشود اما یک استثناء برای آن وجود دارد و آن هم رنگ های پاستلی است. ترکیب این دو رنگ, ترکیب جالبی نخواهد بود.

مدل جدید کفش اسپرت مشکی رنگ 2022

 • کفش قرمز رنگ

این رنگ کفش به طور معمول بیشتر در کمد خانم ها پیدا میشود. برای ست کردن این رنگ با لباس هایتان از رنگ های خنثی و تیره مثل سیاه و سرمه ای استفاده نمایید. برای استایل های مجلسی میتوانید کفشتان را با رنگ های نزدیک به قرمز, مثل صورتی و نارنجی ست کنید.

مدل جدید کفش اسپرت قرمز رنگ 2022

 • کفش زرد رنگ

رنگ زرد تقریبا بیشترین میزان جلب توجه را بین سایر رنگ ها دارد و بسیار زیبا و جذاب است. بهتر است این رنگ کفش را با رنگ های متضادش مانند سرمه ای, آبی, بنفش و یا رنگ های هم خانواده مثل قرمز, سبز, نارنجی و یا لباس های مشکی و سفید رنگ ست کنید.

مدل جدید کفش اسپرت زرد رنگ 2022

 • کفش طوسی رنگ

از آن جا که این رنگ از رنگ های محبوب و پرطرفدار است, احتمالا شما هم یک جفت کفش طوسی رنگ در جاکفشی خود داشته باشید. این رنگ کفش در استایل های خیابانی با همه رنگ های خنثی از جمله مشکی و خود طوسی قابل ست است. در مجالس رسمی نیز ست کردن رنگ طوسی با سفید یا صورتی باعث میشود بسیار زیبا نمایان شوید.

مدل جدید کفش اسپرت طوسی رنگ 2022

 • کفش سرمه ای رنگ

از بهترین رنگ ها برای بوت های زمستانی و پاییزی, رنگ سرمه ای است. این رنگ خصوصا در بوت های چوکا زیبایی خود را نمایان میکند. اهمیتی ندارد که لباس های اسپرت یا مجلسی پوشیده باشید, شما میتوانید به راحتی این رنگ کفش را با لباس هایتان ست کنید. البته این نکته را یادتان نرود که لباستان حتی اگر همرنگ کفشتان بود, باید یک درجه پررنگ تر یا کمرنگ تر باشد.

مدل جدید کفش اسپرت سورمه ای رنگ 2022

 • کفش قهوه ای رنگ

رنگ قهوه ای جزء اولین انتخاب ها برای کفش مجلسی آقایان است. این رنگ کفش را میتوان در هر مراسمی از میهمانی های خانوادگی و صمیمی گرفته تا جلسات اداری و رسمی به پا کرد. البته یادتان باشد هر مقدار که این رنگ در کفشتان روشن تر باشد, استایلتان بیشتر غیر رسمی مینماید. البته مانند استایل های قبلی سعی کنید در صورت هم رنگ بودن لباس و کفشتان, لباس یک درجه پررنگ تر یا کمرنگ تر باشد. این برای آن است که منظره ای یک دست و کسل کننده به وجود نیاید.

مدل جدید کفش اسپرت قهوه ای رنگ 2022

 • کتونی رنگی

در آخر به طور کلی توضیح کوتاهی راجع به کتونی های رنگی میدهیم. اگر به کتونی های رنگی علاقه دارید, این را بدانید که مهم نیست چه رنگ کفشی به پا داشته باشید, شلوار جین همیشه مناسب ترین انتخاب برای کتونی های شما خواهد بود. البته اگر دوست داشتید میتوانید شلوار همرنگ کتونی هایتان بپوشید ولی یادتان نرود که استایلتان کاملا یک رنگ و یکدست نباشد.

 

اینستاگرام سامان شوزز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.