نماد اعتماد الکترونیک و حریم خصوصی

حریم خصوصی مشتریان وبسایت سامان شوزز

سامان شوزز برای ثبت سفارشات و خرید های شما، به یک سری از اطلاعات شخصی‌تان احتیاج دارد. اطلاعاتی که در اختیار ما گذاشته می شوند شامل نام، ادرس، ایمیل و شماره‌ی تلفن می باشند. با استفاده از این اطلاعات، سامان شوزز سفارشات مشتری ها را فقط و فقط به ادرس ذکر شده و به دست خود مشتری خواهد رساند.
اعتماد در سامان شوزز دو طرفه است. همان گونه که مشتری ها به ما اعتماد کرده و اطلاعات خود را در اختیار ما می گذارند، ما نیز به ان ها اعتماد کرده و سعی خود را در ارائه ی بهترین کالا ها می‌کنیم.
در سایت سامان شوزز جهت ثبت نام درج نام و نام کاربری، رمز عبور،ایمیل و شماره تلفن لازم است. شما میتوانید هنگام نهایی کردن سفارشات و سبد خرید خود، آدرس را نیز وارد کنید.
تمامی اطلاعات محرمانه باقی مانده و امنیت ان ها تضمین شده می باشد. در صورتی که به شخصه خود مشتری رمز عبور و سایر اطلاعات خود را به فرد دیگری ندهد، امکان لو رفتن اطلاعات خریدار وجود ندارد. از طرفی ارائه‌ی این مشخصات به معنی تقلبی و فیک نبودن مشتری ها می باشد تا سامان شوزز مطمئن شود که به افراد اشتباهی محصول ارائه ندهد.
هم چنین شما می توانید جهت اطمینان و اسودگی خاطر بیشتر، به پیج اینستاگرام ما سر بزنید. در بخش هایلایت ها رضایت مشتری ها را مشاهده کرده و از فیک نبودن اجناس و کالا ها مطمئن شوید.
سامان شوز دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و مشتریان خود را از ارسال کالای با کیفیت و درست مطمئن خواهد ساخت. مشتریان میتوانند هنگام خرید اینترنتی اعتماد کامل را به ما داشته و به راحتی سفارشات خود را ثبت کنند، چرا که سامان شوزز تمامی مقررات و حق و حقوق مشتریان را رعایت خواهد کرد.
سامان شوزز همواره نهایت تلاش خود را در حفظ حریم شخصی و احترام به مشتریان خود کرده است.

 

نماد اعتماد الکترونیک سامان شوزز

سامانه ی ثبت شکایت ای‌نماد, موجب آسودگی خاطر شما از خریدتان می شود. شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل در مراحل سفارشتون و نارضایتی از کالای دریافتی, به آن مراجعه کنید. قبل از اعلام شکایت, بهتر است که با خود فروشنده تماس بگیرید و در صورتی که از دریافت پاسخ نا امید شده اید به ای‌نماد مراجعه کنید.

وبسایت رسمی سامان شوزز, دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد و کاملا قانونی مشغول به فعالیت است. برای بررسی و اطمینان از هر کدام, روی لوگوی آن کلیک کنید.