سیاه ترین حراجی کفش و کتونی

Black Friday

هر ساله در کشور آمریکا بیش از هشتاد درصد مردم اخرین جمعه از ماه نوامبر را به خرید کردن می پردازند. این روز را بلک فرایدی (Black Friday) یا جمعه ی سیاه می نامند. هر سال تاریخ بلک فرایدی با سال قبل فرق می کند. در این روز تمامی فروشگاه ها اجناس خود را برای فروش به حراج می‌گذارند که بیشتر بخاطر خرید های سال نو و میلاد مسیح می باشد. با گذشت چندین سال، این روز کم کم در کشور های دیگری از جمله ایران جا افتاد.
سامان شوزز نیز از فروشگاه های ایرانی ای است که افتخار این را دارد که در این روز محصولات خود را با تخفیف به مشتریان خود ارائه دهد. سامان شوزز تخفیف خود را به مدت محدود و از تاریخ 3 تا 6 آذر ماه و از طریق سایت اعمال خواهد کرد. مشتریان عزیز می توانند کالا های خود را با تخفیف های 20 تا 50 درصدی خریداری کنند. اعمال کد های تخفیف فقط و فقط از طریق سایت امکان پذیر است پس فرصت را از دست ندهید. کد تخفیف ویژه ی سامان شوزز bf2022 می باشد.

دسته بندی کتونی های سامان شوزز

کتونی های پر فروش و محبوب فروشگاه

برترین برند های اورجینال و های کپی

جدیدترین های سامان شوزز

برخی از همراهان سامان شوزز از سراسر کشور

ضمانت تعویض کالا
ضمانت تعویض کالا
تضمین کیفیت بالا
تضمین کیفیت بالا
ارسال روز بعد از ثبت سفارش
ارسال روز ثبت سفارش
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته

 مزایای خرید کفش از بانه – قیمت کفش و کتانی اورجینال در بانه

به دلیل منطقه ازاد بودن بانه و پرداخت نکردن حق گمرک کالاهای وارداتی, قیمت محصولات در بانه به طور چشمگیری کمتر از سایر شهر های ایران است. بازار بانه , یکی از معروف‌ترین مراکز خرید شهر می باشد و همواره با ارائه‌ی اجناس اصل و با کیفیت, مدت زمان طولانی‌ای است که مشتریان خود را راضی نگه داشته است. سامان شوزز کار خود را با احداث فروشگاهی در زمینه‌ی کفش در شهر بانه و از سال ۱۳۹۰ شروع کرد‌. فروشگاه از همان اوایل شروع کار هم در شهر بانه و هم در ارسال سفارش به سراسر کشور موفق بوده است.

 

راهنمای انتخاب سایز کفش – چجوری کفش سایز خودمو پیدا کنم؟

بسیاری از مردم هنگام خرید کفش فقط توجه به سایز پای خودشان دارند، نه قالب کفش ها. این موضوع در انتخاب کفش بیشترین تاثیر را روی راحتی پای شما می گذارد. اگر شک دارید روی سایز پایتان, کافیست که طبق آموزش زیر اندازه را در بخش یادداشت ثبت سفارش قید کنید.
برای اندازه گیری سایز پا, شما فقط به یک خط کش, یک مداد و یک کاغذ A4 احتیاج دارید. کاغذ A4 را روی زمین صاف بگذارید. سپس کف پای خود را روی آن قرار دهید. با مداد یک خط جلوی شست پا بکشید و یک خط پشت پاشنه‌ی پا. سپس فاصله‌ی بین دو خط را با خطکش اندازه گیری کنید. اندازه ی پای خود را هنگام پرداخت در بخش یادداشت ها نیز قید کنید تا در صورت مغایرت با سایز کفش, قالب مناسب پایتان را برای شما تعیین و ارسال کنیم.