کتونی های پر فروش و محبوب فروشگاه

جدیدترین های سامان شوزز

برترین برند های اورجینال و های کپی

برخی از همراهان سامان شوزز از سراسر کشور

ضمانت تعویض کالا
ضمانت تعویض کالا
تضمین کیفیت بالا
تضمین کیفیت بالا
ارسال روز بعد از ثبت سفارش
ارسال روز ثبت سفارش
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته

 مزایای خرید کفش از بانه – قیمت کفش و کتانی اورجینال در بانه

به دلیل منطقه ازاد بودن بانه و پرداخت نکردن حق گمرک کالاهای وارداتی, قیمت محصولات در بانه به طور چشمگیری کمتر از سایر شهر های ایران است. بازار بانه , یکی از معروف‌ترین مراکز خرید شهر می باشد و همواره با ارائه‌ی اجناس اصل و با کیفیت, مدت زمان طولانی‌ای است که مشتریان خود را راضی نگه داشته است. سامان شوزز کار خود را با احداث فروشگاهی در زمینه‌ی کفش در شهر بانه و از سال ۱۳۹۰ شروع کرد‌. فروشگاه از همان اوایل شروع کار هم در شهر بانه و هم در ارسال سفارش به سراسر کشور موفق بوده است.

راهنمای انتخاب سایز کفش – چجوری کفش سایز خودمو پیدا کنم؟

بسیاری از مردم هنگام خرید کفش فقط توجه به سایز پای خودشان دارند، نه قالب کفش ها. این موضوع در انتخاب کفش بیشترین تاثیر را روی راحتی پای شما می گذارد. اگر شک دارید روی سایز پایتان, کافیست که طبق آموزش زیر اندازه را در بخش یادداشت ثبت سفارش قید کنید.
برای اندازه گیری سایز پا, شما فقط به یک خط کش, یک مداد و یک کاغذ A4 احتیاج دارید. کاغذ A4 را روی زمین صاف بگذارید. سپس کف پای خود را روی آن قرار دهید. با مداد یک خط جلوی شست پا بکشید و یک خط پشت پاشنه‌ی پا. سپس فاصله‌ی بین دو خط را با خطکش اندازه گیری کنید. اندازه ی پای خود را هنگام پرداخت در بخش یادداشت ها نیز قید کنید تا در صورت مغایرت با سایز کفش, قالب مناسب پایتان را برای شما تعیین و ارسال کنیم.

در سامان شوزز کفش های برند خارجی (شامل خرید کفش نایک , خرید کفش آدیداس , خرید کفش اسکیچرز , خرید کفش اسیکس , خرید کفش سالامون , خرید کفش هامتو , خرید کفش جکس , خرید کفش ریبوک , خرید کفش نیوبالانس ) به صورت اورجینال و های کپی برای انواع جنسیت ( خرید کفش مردانه , خرید کفش زنانه ) در سبک های مختلف ( خرید کفش اسپرت مردانه , خرید کفش مجلسی مردانه , خرید نیم بوت مردانه , خرید کفش اسپرت زنانه , خرید کفش مجلسی زنانه , خرید نیم بوت زنانه ) موجود می‌باشد. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات عمومی به  ترند سال 2022 , آموزش تزیین کفش , تشخیص کفش فیک از اصل , آموزش مراقبت از کفش , جنس گورتکس , آموزش ست کردن کفش و لباس , کفش مناسب پیاده روی مراجعه کنید.